VI Niedziela Zwykła – 15 lutego 2015 r.

• Środa ( 18 lutego) – Środa Popielcowa, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Ten dzień jest obowiązkowym dniem pokuty i należy zachować post ścisły. Msze Święte o godzinie 8:00. 17:00 i 18.30.
  • Rozpoczynając czas Wielkiego Postu pamiętajmy o podjęciu wyrzeczeń wielkopostnych. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16:30
Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16:30.

• W Środę Popielcową rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  • Przypominam o możliwości wzięcia  udziału w akcji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W parafii jest zaplanowana zbiórka zużytych urządzeń AGD  na jutro 16 lutego (godzina 11.30). Możemy do tego terminu przywozić zużyty sprzęt. Serdecznie zachęcam.
  • Jutro 16 –go dnia miesiąca o godz. 17.00 Msza św. za Ojczyznę a następnie o 19.00 w Ełckim Centrum Kultury spotkanie dotyczące Jana Pawła II w Ełku. Potrwa ok.1,5 godziny. Organizatorem jest  nasza parafia ze stowarzyszeniem ” Dobro wspólne”. Bardzo serdecznie proszę o jak najliczniejsze przybycie. Na spotkaniu będzie obecny bp. Jerzy Mazur.
  • Spotkanie (obowiązkowe) kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy o 18.30.
  • Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca na ogrzewanie kaplicy. Za tydzień przedstawię sprawozdanie z kolędy.