Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

VI NIEDZIElA ZWYKŁA – 16 lutego 2020 r,

  1. Peregrynacja Figury MBF od 23 lutego odwiedzi mieszkańców ul. Bp. Samsela 4. Odpowiedzialna pani Ania Organistka.
  2. Modlitwa Różańcowa w Ełku w najbliższą sobotę. Odczytać zaproszenie …
  3. Kurs przedmałżeński 28,29 luty i 1 marca. Zapraszam……
  4. Zapisy klas II do Pierwszej Komunii
  5. W 89 rocznicę objawienia obrazu Jezusa Miłosiernego św. s. Faustynie. Siostry Matki Bożej Miłosierdzia zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 22 lutego o godz. 16:30 w kaplicy Domu Samotnej Matki. Spotkanie rozpocznie się Adoracją Najświętszego Sakramentu. Eucharystii, przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Wojciech Szabrański SDB, po której zapraszamy na projekcję filmu pt. „Ufam Tobie” zrealizowanego przez Macieja Bodasińskiego i Lecha Dokowicza. Film trwa 58 min.