Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XI Niedziela Zwykła -12 czerwca 2016r.

1. Bogu niech będą dzięki za Święty czas Nawiedzenia św. Michała Archanioła w naszej parafii. Dziękuję wszystkim zaangażowanym oraz za liczny udział w programie peregrynacji. Zdjęcia znajdują się na stronie parafii.

2. Bóg zapłać za pomoc duszpasterską ze Słowem Bożym ks. dr. hab. Jerzemu Sikorze, prof. UKSW, redaktorowi miesięcznika diecezjalnego Martyria. Po Mszach św. będzie można nabyć tomik poezji księdza profesora Jerzego – polecam serdecznie.

3. W tygodniu można zgłaszać się po karty na wyjazd dzieci i młodzieży na obóz harcerski niedaleko Rajgrodu (baza Orle gniazdo) w dniach 29 czerwca – 8 lipca.
(od 4 klasy szkoły podstawowej).

4. Za tydzień wyjazd dla ministrantów i scholi na bazę harcerską „Orle gniazdo” w dniach 18-19 czerwca (piątek wyj. 17.30 –pow. sobota 13.00) zgłoszenia u Pań katechetek lub po Mszy wieczornej w tygodniu w Zakrystii.