X Niedziela Zwykła- 5 czerwca 2016r.

1. Program peregrynacji:

DZIEŃ PIERWSZY – ŚRODA 8 czerwca 2016
16.45 – Nabożeństwo oczekiwania.
17.00 – Wprowadzenie Figury św. Michała Archanioła do Kościoła parafialnego, powitania i Msza św. na rozpoczęcie.
19.30 – Msza św. dla służby zdrowia i funkcjonariuszy policji, których św. Michał jest patronem oraz czcicieli św. Michała . Po Mszy św. modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.
21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem, Film o sanktuarium i objawieniach św. Michała Archanioła na Górze Gargano.
DZIEŃ DRUGI – CZWARTEK 9 czerwca 2016
8.30 – Msza św. dla dzieci starszych ze szkoły podstawowej.
9.45 – Spotkanie dla dzieci młodszych szkoły podstawowej.
11.00 – Msza św., odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, błogosławieństwo osób chorych, samotnych i starszych.
15.00 – Godzina Miłosierdzia (Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).
16.30 – Nabożeństwo czerwcowe.
17.00 – Msza św. z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi, procesja z Figurą do granicy parafii i przejęcie figury przez parafię pw. św. Rafała Kalinowskiego.

Ofiary zebrane podczas nawiedzenia są przeznaczone na rzecz Zgromadzenia Michaelitów.

2. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godz. 18.15.
3. Na powitanie dzieci I Komunijne przychodzą w albach. Niech nikogo nie zabraknie.
5. Bóg zapłać osobom, które zaangażowały się w organizację festynu rodzinnego jaki miał miejsce tydzień temu. Zwłaszcza Centrum Finansowe Katarzyna Pipiro, Katolickiemu Przedszkolu, Akcji Katolickiej, wszystkim , ale to wszystkim parafianom.
6. Za tydzień gościmy ze Słowem Bożym ks. dr. hab. Jerzego Sikorę, prof. UKSW i redaktora naczelnego miesięcznika diecezjalnego Martyria. Po Mszach św. będzie można nabyć tomik poezji księdza profesora Jerzego.