XI Niedziela Zwykła– 16 czerwca 2024 r.

1. Dziś od godz. 13.00 pilnik harcerski. Wiele atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy serdecznie

1. Za tydzień przybędzie misjonarz ks. Arkadiusz Dardziński z Talzanii pochodzący z naszej diecezji. Wygłosi słowo Boże i zbierze ofiary na rzecz parafii w której posługuje.

1. Za dwa tygodnie przybędzie ks. Wielgat Kamil i będzie zapraszał nas na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy będzie można polecić swoje intencje pielgrzymom.

1. Jutro przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, a w piątek Św. Alojzego Gonzagi.

1. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nasze diecezjalne pismo Martyria

1. Koło Przyjaciół Radia Maryja w Ełku organizuje wyjazd na 33 Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryi 14 lipca do Częstochowy. Koszt 140 zł. Zapisy u Pana Wiesława Borawskiego . Więcej informacji w gablocie parafialnej.

7. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30