Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca 2020 r.

 1. W sobotę i niedzielę (20-21 czerwca) przeżyliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
  Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci, którzy przyczynili się do piękna przeżyć tej uroczystości, za dekoracje, za zaangażowanie.
 2. W imieniu wspólnoty parafialnej – serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych za piękne dary ołtarza, który bezpośrednio są używane do Mszy świętych:
  • lichtarze i świece ołtarzowe
  • krzyż ołtarzowy
  • podstawa pod mszał
  • zestaw nowych lekcjonarzy (sztuk 9)
 3. Przypominamy, że epidemia koronawirusa nie ustaje i nadal obowiązują nas zasady ochrony sanitarnej. W przypadku dużej ilości ludzi przed kościół możemy wynieść ławeczki i tak uczestniczyć we Mszy św. Zostały zniesione limity wiernych w kościele, ale trzeba zachować odpowiedni dystans i pamiętać o noszenia maseczek zakrywających usta i nos.
 4. Za tydzień 28 czerwca wybory prezydenckie zachęcam do spełnienia obowiązku obywatelskiego i udziału w wyborach. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o tym wydarzeniu. Wybierajmy osobę prawą, która będzie stać na straży systemu wartości, który od wieków kształtował naszą Ojczyznę. Święci patronowie naszego narodu niech czuwają nad wyborami.