XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

1. Dzisiaj 28 czerwca wybory prezydenckie w naszej Ojczyźnie, zachęcam do spełnienia obowiązku obywatelskiego i udziału w wyborach. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o tym wydarzeniu.
  2. W tygodniu przypada I czwartek pamiętajmy w modlitwie o powołania. W I piątek, I sobota miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Spowiedź od godz. 16.15
  3. W dniu jutrzejszym uroczystość świętego Piotra i Pawła. Porządek Mszy św. 7.15 i 17.00. W tym dniu w modlitwie pamiętajmy o naszym ks. dr Pawle Makarewicz
  4. Czas wakacji to czas wypoczynku, ale też możliwości wzmocnienia duchowego. Zachęcam do lektury Pisma Świętego. Gdy zwiedzamy miejscowość, aby nawiedzić sanktuarium, czy też miejsce szczególnego kultu.
  5. Kto by chciał jest możliwość z rodziną udać się na bazę „Orle gniazdo” koło Rajgrodu termin możemy swobodnie ustalić.
  6. Dzieci pierwszokomunijne złożyły ofiarę na rzecz misji w kwocie 370 zł na pomoc misjonarce w Kamerunie.