XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 sierpnia

1. We środę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Porządek Mszy świętych: 8.00 i 17.00

2. W piątek 21 sierpnia pan Prezydent Tomasz Andrukiewicz uroczyście wręczył mi pismo powołujące formalnie Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. św. Jana Pawła II w Ełk. Mieliśmy również odbiór Nadzoru Budowlanego

3. Rodzice z dziećmi zostali zaproszeni na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach 24 – 28 sierpnia 2015 r. w godz. 16.30 – 18.00.

4. W poniedziałek będę rozmawiał z bp. Jerzym o dacie poświęcenia naszego katolickiego przedszkola.

5. Zachęcam do lektury ostatniego numeru Rozmaitości Ełckich znajdziecie tam artykuł o naszym przedszkolu.

6. Bóg zapłać tym, którzy pomagali w sprzątaniu w zeszłym tygodniu. Proszę jeszcze o pomoc w tym tygodniu, a zwłaszcza w poniedziałek od godz. 9.00.

7. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego katolickiego przedszkola. Na górze  powstaje duża sala gdzie będą odbywał się przedstawienia dla dzieci z przedszkola, spotkania parafialne, przyjęcia urodzinowe czy z racji chrztu.