XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 sierpnia

1. We wtorek 1 września nastąpi rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z nauczycielami do udziału we Mszy św. o godz. 8.00.

Poświęcenie tornistrów uczniów, zwłaszcza  klas I odbędzie się za tydzień  6 września o godz. 11.00. Spowiedź dzieci na rozpoczęcie roku od godz. 16.00 w piątek.

2. Jutro w poniedziałek 31 sierpnia, przypada kolejna rocznica zalegalizowania „Solidarności”. W tym też dniu obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Solidarności. Ciągle trzeba nam powracać do idei solidarności w nadawaniu kształtu życiu społecznemu. We wtorek 1 września wspominamy rocznicę wybuchu II wojny światowej.

3. Pierwsze spotkanie po wakacjach kandydatów do bierzmowania z rodzicami za tydzień, czyli 6 września po Mszy o 17.00 .

Spotkanie  rodziców dzieci przystępujących do I Komunii świętej w tym roku szkolnym odbędzie się (za dwa tygodnie) 13 września po Mszy o godz. 11.00.

4. Po wakacjach wznawia swoją działalność schola dziecięca – spotkanie i próba pół godziny przed Mszą o godz.11.00.

5.  Uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola ” U Lolka” odbędzie się 2 października 2015 r. we wspomnienie Aniołów Stróżów.

6. W tygodniu przypada pierwszy piątek  i pierwsza sobota miesiąca – od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek o godz. 19.30 w Łomży jest czuwanie Gloriosa Trynita. Grupa z Łomży zaprasza grupę z Ełku. Dobrze byłoby gdyby członkowie naszej wspólnoty udali się na to spotkanie.

8. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19:00.
9. Ofiarę na budowę naszego przedszkola złożyła rodzina Laskowskich z ul. św. Dominika Savio 500 zł . Bóg zapłać.

10. Zachęcam do promowania naszego przedszkola i zapisywana swoich dzieci.