Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 września 2019 r.

1. Dziś obchodzimy 1 września 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej pamietajmy w modlitwie o poległych w obronie naszej Ojczyzny

2. 25 września godz. 17.00 sakrament bierzmowania w naszej parafii

3. Jutro pierwszy dzień szkoły. Zachęcam dzieci do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz udziału w Mszy św. I Piątkowej o godz. 17.00 . Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla Pierwszoklasistów. Zapraszam serdecznie….

4. W Tygodniu I czwartek pamiętajmy w modlitwie o powołania do kapłaństwa,
w I piątek spowiedź od godziny 16.15. W I piątek i I sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej.

5. W odpowiedzi na Ogólnopolską akcję „Polska pod Krzyżem” po konsultacji z radą parafialną w parafii naszej organizujemy 14 września w sobotę czuwanie pod Krzyżem Papieskim i Bramą Niepodległości. Czuwanie rozpocznie się:
– o godz. 14.30 częścią religijno -patriotyczną,
-15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego,
15.30 – Droga Krzyżowa ul. Maksymiliana Kolbego za Szkołę Podstawową i promenadą powrót oraz przejście przez Bramę Niepodległości.
ok. 17.00 – Msza św. za Ojczyznę (w intencji wynagradzającej Bogu i Matce Najświętszej za profanacje kościołów i obrazów świętych oraz symboli chrześcijańskich i narodowych w naszej Ojczyźnie). Po Mszy św. ucałowanie krzyża.

6. Zachęcam wszystkich rodziców, aby w szkole gdzie uczą się Wasze dzieci składać deklaracje dotyczące ochrony przed agitacją seksualną , przed promowaniem ideologi gender oraz podważaniu naszego systemu wartości.