Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 sierpnia 2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 13.00 odbędzie się uroczysty państwowy pogrzeb Danuty Siedzikówny „Inki” i Feliksa Selmanowicza „Zagończyka” w Gdańsku- Żołnierzy Niezłomnych. Pomódlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..

2. Zapraszam na spotkania grupy Odnowy w Duchu Świętym ” Apostołowie Pana ” w czwartki godz 19.00 w kaplicy. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się 1 września. Zapraszamy w szczególny sposób nowe osoby.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie możliwość obejrzenia i jazdy kucykiem. Chcemy, aby powstała Katolicka Szkółka Jazdy Konnej im. św. Franciszka. Jazda konna, ale także wykłady na temat kucyków, koni, techniki jazdy. Dzisiaj i za tydzień każdy może skorzystać bezpłatnie. Zapraszam….

4. Zaczęliśmy wykonywać elewację kaplicy. Będzie pięknie wyglądała nasza świątynia.

5. Bóg zapłać tym, którzy towarzyszyli modlitwą w chwilach trudnych mojej rodziny, jak również za obecność delegacji na pogrzebie mojego brata śp. Andrzeja.

6. Ponawiam ogłoszenia dotyczące pielgrzymki do Ziemi Świętej w dniach 11-19 listopada 2016 r. Zachęcam, aby już zapisywać się, bo mamy już ok. 20 osób.

7. Msza św. na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w niedzielę o godz. 11.00. Poświęcenie tornistrów. Po Mszy św o godz. 11.00 za tydzień piknik rodzinno- patriotyczny dla całych rodzin organizuje Akcja Katolicka.

8. Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

9. Z nowym rokiem szkolnym przybyło dzieci do naszego Katolickiego Przedszkola. W niektórych grupach mamy tylko parę wolnych miejsc. Dzieci w wieku przedszkolnym, zwłaszcza z naszej parafii serdecznie zapraszam.

10. Wczoraj 15 osobowa grupa udała się Szlakiem Papieskim na rowerach do Matki Bożej Rajgrodzkiej.

11. Zachęcam chłopców do zostania ministrantami. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień o godz. 15.00. Pierwsze spotkanie scholi dziecięcej za tydzień 10.30.
12. Za tydzień o godz. 15.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.