Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiadać będziemy od godziny 16.15. Zapraszam zwłaszcza dzieci na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Od godz. 15.00 w pierwszy piątek i pierwszą sobotą adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. 1 września w tym dniu obchodzić będziemy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Z tej racji modlić się będziemy za poległych za wolność Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. 1 września czwartek to także pierwszy dzień nowego roku szkolnego. O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i Ducha Mądrości dla uczniów, nauczycieli, katechetów i pracowników szkół modlić się będziemy podczas Mszy św. w najbliższa niedzielę 4 września o godz. 10.00. Zapraszam dzieci, młodzież i rodziców.
4. We czwartek 1. 09. 2022 o godz. 16.00  zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu ” Nie bój się, wypłyń na głębię”,  prowadzoną przez grupę Odnowy w Duchu Św. Apostołowie Pana, rozpoczynając kolejny rok formacyjny. Zapraszamy do tej wspólnoty.
4. Zachęcam jest możliwość do podpisania petycji obywatelskiej do sejmu o zaostrzenie przepisów ws. obrazy uczuć religijnych. Niedawno obchodziliśmy Uroczystość MB Częstochowskiej pamiętamy co potrafią czynić z obrazem MBCZ, albo jak parodiują procesję Bożego Ciała itp. Jest to propozycja o zaostrzenie kar. Karty uwarstwione są w kruchcie. Zachęcam do wpisania się.
5. W dniach 23-24-25 września planowany jest kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych do zapisywania się.