Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2022 r.

1. Za tydzień 11 września zapraszam dzieci z naszego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00 na rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego oraz dzieci z klas 1 z tornistrami na poświęcenie.
2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zapraszam za tydzień 11 września o godz. 11.30 na Mszę św i spotkanie po wakacyjne rozpoczynające bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania.
3. Rozpoczynamy zapisy do I Komunii świętej na nowy rok 2023. W zakrystii i u Pań Katechetek do pobrania i wypełnienia są karteczki z danymi do wypełnienia. Pierwsze spotkanie dzieci i rodziców planowane 18 września o godz. 10.00.
5. W dniach 23-24-25 września planowany jest kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych do zapisywania się.
6. W czwartek przypada 8 września Uroczystość Narodzenia NMP zapraszam na Mszę św. o godz. 7.15 i 17.00.
7. Za tydzień 11 września po Mszy świętej o 11.30 odbędzie się festyn na rzecz chorego dziecka Wiktora Wiśniewskiego z Grajewa, który walczy z SMA. Będzie wiele atrakcji dla dzieci i rodzin. Zapraszam w imieniu organizatorów bardzo serdecznie. Plakat znajduje się w kruchcie.
8. Po wakacjach wznawiamy zapisy do tworzącej się Róży Różańcowej im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapisy w zakrystii lub u Pań Zelatorek.
9. Za tydzień Msza św. o 17.00 z udziałem Wspólnoty Gloriosa Trynita, po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu tej wspólnoty. Zapraszamy chętnych do tej wspólnoty.