Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 września 2020 r.

  1.  Za tydzień 13 września  w niedzielę będzie gościem w naszej parafii Joanna Jurkiewicz z Łodzi, która podzieli się swoim świadectwem osobistych spotkań z Ojcem Świętym Janem Pawłem II podczas Rekolekcji Oazowych w Rzymie i w Castel Gandolfo w 1979 roku. Po Mszach Świętych będzie możliwość krótkiej rozmowy z panią Joanną i nabycia książki ZWIASTUNOWI Z GÓR z dedykacją autorki – jest to spisane świadectwo tamtych dni i spotkań.
  2. Młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania 17 września o godz. 17.00. szafarzem sakramentu będzie bp. Adrian Galbas – biskup pomocniczy. Proszę rodziców i kandydatów do bierzmowania o zaangażowanie w bezpośrednie przygotowania. Spotkanie dziś po Mszy św. o 11.30.
  3. Zakupiliśmy 2 solidne stoły z 4 ławkami. Do wykorzystania w parafii i przedszkolu. Planujemy postawić altankę przy ognisku.
  4. W czwartek odbyło się spotkanie rady parafialnej. Tematy: Etap budowy Domu Parafialnego. Izba Pamięci, Dzwony Elektroniczne i sposób korzystania, 5 lecie Katolickiego Przedszkola, perspektywa lepszych organów na chór.
  5. Za tydzień taca na prowadzone prace w parafii. W domu parafialnym obecnie układamy płytki w łazienkach. Bóg zapłać za wsparcie.
  6. Dziękujemy panu Tomaszowi Bartnik radnemu za możliwość wyjazdu nad morze w czasie wakacji na 10 dni dla 12 dzieci zaangażowanych przy naszej parafii.
  7. We wtorek uroczystość Narodzenia NMP, porządek Mszy św. 7.15 i 17.00.