XXV NIEDZIELA ZWYKŁA -20 września 2020 r.

1. W miniony czwartek 1/7 września 34 osoby otrzymała sakrament bierzmowania, którego udzielił bp. Adrian Galbas. Proszę dzisiejszej niedzieli o odebranie pamiątek. Bierzmowani i rodzice złożyli ofiarę 4000 zł w tym 2 tysiące na dzwony elektroniczne i 2 tysiące na nowe organy, które zakupiliśmy.
  2. Proszę o zwrócenie uwagi mamy nowe organy. Koszt 4000 zł. 2 tysiące zostało do spłacenie myślę przy okazji opłatków uregulujemy.
  3. W najbliższa sobotę różaniec publiczny ma skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Armii Krajowej o odnowę moralną narodu polskiego.
  4. Narzeczonych zapraszam już w tym tygodniu na kurs przedmałżeński 25- 26-27 września 2020 r.
  5. Przybyła do nas Figura Matki Bożej z Tichaliny, która docelowo będzie w kościele parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Regielnicy. Została poświęcona 12 września w Medzugorie we wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. W miesiącu październik nawiedzi parafię pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Ełku. W miesiącu listopadzie będzie nam towarzyszyć, zwłaszcza tym, którzy podejmą rekolekcje 33 dniowe. Do których zachęcam już dzisiaj. Na uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia uda się docelowo do parafii w Regielnicy.
  6. W tygodniu obchodzimy wspomnienie św. Mateusza i św. Ojca Pio.
  7. W dniu jutrzejszym poświęcenie pomnika Obławy Augustowskiej w Sokółce o godzinie 11.00. Udaję się na te uroczystości.