Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 września

1. W tym tygodniu pamiętajmy o świętych naszego Kościoła:
w wtorek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we środę wspomnienie św. Hieronima , w czwartek św. Tereski od Dzieciątka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów (Ma ono nam przypominać, że każdy z nas ma swojego anioła stróża, którego zadaniem jest strzeżenie nas przed niebezpieczeństwami duszy i ciała.)

2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą zawsze pół godz. przed wieczorną Mszą św. – o godz. 16.30. Postarajmy się w nich uczestniczyć.W poniedziałek i środę w sposób szczególny dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej i bierzmowania.

1-              czwartek  – Wspólnota Różańcowa pw. św. Jana Pawła II

2-             piątek – Wspólnota Różańcowa pw. św. Faustyny (wyjątkowo 16.15 )

3-            sobota – bierzmowani

4-            niedziela  –  Gloriosa Tynita

3. Adoracja w pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 i  pierwszą sobotę miesiąca. 4. Uroczystość odpustową będziemy przeżywali 18 października. Serdecznie zapraszam.

5. Uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola ” U Lolka” odbędzie się 2 października 2015 r. we wspomnienie Aniołów Stróżów o godz. 17.00 Bardzo serdecznie zapraszam całą parafię. Przybędzie bp. Jerzy Mazur , zaproszeni goście.

6. W dniu 1 października 2015 r. o godz. 12.00 Prezydent Miasta Ełk zaprasza ełczan, a w szczególności seniorów na Piknik z okazji Dnia Solidarności Międzypokoleniowej pod hasłem „Sport łączy pokolenia”. Wydarzenie odbędzie się w Zespole Szkół Samorządowych przy ulicy Suwalskiej 15. W programie przewidziane są atrakcje min. występy artystyczne, pokaz samoobrony, animacje dla najmłodszych oraz liczne konkursy i zawody o charakterze sportowym”.