XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA- 2 października 2016 r.

1.Bardzo serdecznie dziękuję firmie Energoutil w Nowej Wiesi Ełckiej, Prezesowi Andrzejowi Laskowskiemu oraz zastępcy- parafiance Edycie Bańkowskiej-Bobryk. W tygodniu przez 3 dni trzech pracowników firmy pomagało sadzić drzewka i sypać kamienie wokół kaplicy – granic parafii. Dodatkowo na prowadzone prace związane z zielenią firma przekazała 5 000 zł. To bardzo piękny gest. Bóg zapłać.

2. W ubiegłym tygodniu na prowadzone prace związane z urządzaniem terenu zebraliśmy na tacę 1500 zł.

3. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

4. 5 X Msza św. w kościele jubileuszowym w Katedrze o godz. 15.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

5. W październiku zapraszam na nabożeństwa październikowe o godz. 16.30. Różaniec ze szczególnym udziałem dzieci w poniedziałki i środy o godz. 16:30.

Modlitwie różańcowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :

3. (poniedziałek) dzieci
4. (wtorek) Ruch Rodzin Nazaretańskich
5. (środa) dzieci klas III
6. (czwartek) Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny
7. ( piątek) dzieci obchodzące I Piątki
8. (sobota) Siostry Matki Bożej Miłosierdzia.
9. (niedziela) Młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
10. poniedziałek – dzieci
11. wtorek – Akcja Katolicka |
12. środa – rodzice dzieci klas III
13. czwartek – szafarze
14. piątek –ministranci
15. sobota –zuchy
16. (niedziela) – Wspólnota Gloriosa Trynita
17. Pracownicy Katolickiego Przedszkola ” U Lolka” i rodzice dzieci

7. 8 października 2016 r. Zapraszam na pielgrzymkę nauczycieli i wychowawców do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej . Rozpoczęcie o godz. 10.00.

8. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej w II niedzielę miesiąca.

9. W I czwartek miesiąca o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.