Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXXII Niedziela Zwykła- 12 listopada 2023 r.

1. Dziś w całym kościele obchodzony jest XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest to dzień modlitwy i ofiary za chrześcijan prześladowanych, po mszy św. jak co roku możemy ich wspomóc składając ofiarę do puszki.

2. Dziś po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci które mają przystąpić do I Komunii.

3. W czwartek przypada święto Matki Boskiej Ostrobramskiej, czyli Matki Bożej Miłosierdzia, w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, a w sobotę bł. Karoliny Kózkównej.

4. Za tydzień można już będzie nabyć świecę na wieczerzę wigilijną w cenie 20 zł. Świece są tylko duże. Ofiary ze świec jak co roku na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

5. Odnowa w Duchu Świętym serdecznie zaprasza  na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 13 listopada po Mszy Św, o godz.  17.00. Po adoracji możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

6. Planujemy jako parafia zrealizować przy naszym Katolickim Przedszkolu „U Lolka” dwie inwestycje: fotowoltaikę i łącznik pomiędzy przedszkolem a domem parafialnym. Na stronie parafii znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tych inwestycji oraz zapytania ofertowe. Pozyskaliśmy od Ministerstwa Edukacji i Nauki dofinansowanie do tych inwestycji w łącznej kwocie 300 tys. złotych.