Aktualności

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Zaproszenie na wycieczkę do Lwowa

WYCIECZKA DO LWOWA 22.06 – 25.06.2019 ( 4 dni) –   650 zł

Dzień 1

04:00 – Wyjazd z Ełku, przejazd do Kodnia – Msza Święta. Następnie przejazd na przejście graniczne w Hrebenne, odprawa (około 2 h), przejazd do Lwowa – spacer po starówce miasta, następnie przejazd do Domu Pielgrzyma k. Lwowa, zakwaterowanie, obiadokolacja i odpoczynek.

Dzień 2

07:00 – Śniadanie

08:00 – Przejazd do Lwowa

08:30 – Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta  i najpiękniejszych zabytków Lwowa między innymi Katedra Ormiańska, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Cerkiew Uspienska, Pałac Potockich, Katedra Świętego Jura, Cmentarz Orląt, w czasie zwiedzania czas wolny na zjedzenie posiłku oraz zakup pamiątek.

16:00 – Przejazd do Domu Pielgrzyma na obiadokolację i powrót do Lwowa na spektakl

18:00 –  Spektakl w Operze Lwowskiej (ok. 2,5 h), czas wolny

21:30 – Powrót do Domu Pielgrzyma, nocleg.

Dzień 3

07:30 – Śniadanie

08:30 – Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Oleska – zwiedzanie zamku z XV wieku, w którym urodził się król Jan III Sobieski, następnie przejazd do Podhorce – zwiedzanie zamku Koniecpolskich z XVII wieku, przejazd do Poczajowa – nawiedzenie pięknej świątyni prawosławnej –  Ławry Poczajowskiej pw. Zaśnięcia Matki Bożej z XIII wieku, czas wolny na kawę.

17:00 – Wyjazd w drogę powrotną do Domu Pielgrzyma

19:00 – Obiadokolacja, odpoczynek

Dzień 4

07:00 – Śniadanie

08:00 – Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do Żółkwi – Msza Święta w Kościele Św. Wawrzyńca z XVII wieku, czas wolny na posiłek w Polsce (we własnym zakresie). Powrót w późnych wieczornych godzinach (ok. 22:00).

Świadczenia:

 – autokar klasy turystycznej,

– ubezpieczenie

 – noclegi w Domu Pielgrzyma (pokoje 2, 3, 4 os.)

 – wyżywienie wg programu ,  opieka pilota                                                                                                                                                                                                                                                                – przewodnik miejscowy- bilety wstępu

Organizator zastrzega prawo do zmian programu z powodu przyczyn niezależnychZapisy: Zaliczka 200 zł