I Niedziela Adwentu – 27 listopada 2022 r.

1.Dzisiejszą niedzielą (I Niedzielą Adwentu) rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. Upłynie on pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.

2. Zapraszam na roraty dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 17.00. Dla dorosłycśrodę i sobotę z rana o 7.15.

3. Do nabycia są Świece Wigilijne na stół świąteczny – pomoc Caritas dla biednych. Cena duże – 20 zł.

4.Tydzień temu zostały poświęcone opłatki na Wigilię, które w tym roku pan Waldemar Kurłowicz rozniesie. Ofiary złożone przy tej okazji to również wyraz wdzięczności za posługę Pani Ani Miszkiel-Borkowskiej naszej organistki.

5.Za tydzień będziemy przeżywać rekolekcje parafialne 4-5-6 grudnia. W tym roku poprowadzi je ksiądz Andrzej Surdykowski ze Szkoły Ewangelizacji w Ostrowi Mazowieckiej.

6.Młodzieży przygotowująca się bierzmowana kończy się listopada przypominam o spowiedzi św., dzieci do pierwszej Komunii świętej przypominam o rekolekcjach adwentowych.
Chętnych zapraszam na 3 grudnia w sobotę w naszej parafii na dzień skupienia wspólnoty Gloriosa Trynita. Program w kruchcie.

7.W tym tygodniu przypada I czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek od godz, 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym w intencji powołań kapłańskich.
W I piątek i I sobotę od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.

8.W środę, 30 listopada, przypada święto Świętego Andrzeja Apostoła. Był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa, rodzonym bratem Świętego Piotra.