Uroczystość Chrystusa Króla – 20 listopada 2022 r.

Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty dla dzieci będą w poniedziałek i środę o godz. 17.00. Dla dorosłych w środę i sobotę z rana o 7.15.

Do nabycia są Świece Wigilijne na stół świąteczny – pomoc Caritas dla biednych dzieci. Cena duże – 20 zł.

Tydzień temu zostały poświęcone opłatki na Wigilię, które w tym roku pan Waldemar Kurłowicz rozniesie. Zacznie już w tym tygodniu. Ofiary złożone przy tej okazji to również wyraz wdzięczności za posługę Pani Ani Miszkiel-Borkowskiej naszej organistki.

Za dwa tygodnie będziemy przeżywać rekolekcje parafialne 4-5-6 grudnia. W tym roku poprowadzi je ksiądz Andrzej Surdykowski ze Szkoły Ewangelizacji w Ostrowi Mazowieckiej.
Młodzieży przygotowująca się bierzmowana w kruchcie wywieszone są grupy i termin pierwszego spotkania w ramach przygotowania w grupach. Proszę dokładnie zapoznać się i być obecnym na spotkaniu.
Chętnych zapraszam na 3 grudnia w sobotę w naszej parafii na dzień skupienia wspólnoty Gloriosa Trynita.
Jutro 21 listopada przypada dzień imienin ks. kan. Janusza Mroczkowskiego. Już dziś. życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej na każdy dzień posługi kapłańskiej. Oby jak najdłużej w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelką pomoc kapłańską.