Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

I Niedziela Adwentu – 30 listopada 2014 r.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na ogrzewanie.  Dzisiaj rozpoczynamy Adwent, który ma nas przygotować na Przyjście Jezusa Chrystusa i nadchodzące Uroczystości Bożego Narodzenia. Dobrze wykorzystajmy ten czas.

2. Zapraszam serdecznie na Msze Św. Roratnie o godz. 17.00 szczególnie dla dzieci z lampionami, ale i dorosłych w każdy poniedziałek i środę Adwentu (dla dzieci są wyklejanki). Zapraszamy wszystkich na te szczególne Msze św.

Msze roratnie:

Wyklejanki dla dzieci:

30. XI- niedziela
1.XII- poniedziałek
3.XII- środa
7.XII-niedziela x 2 sztuk
8.XII-  poniedziałek x2sztuk rekolekcje
9.XII- wtorek  -rekolekcje x 2 sztuk
10.XII- środa  –
14.XII- niedziela
15.XII- poniedziałek x2sztuk
17.XII- środa
21.XII-niedziela
22.XII- poniedziałek
24.XII-środa  – 2 sztuk  godz. 8.00 Zakończenie
3. W tygodniu: w czwartek  4 grudnia,- przypada św. Barbary, w sobotę 6 grudnia przypada świętego Mikołaja. W sobotę rodzinami gromadzimy się w domu rodzinnym na rozważanie sakramentu  Eucharystii:
http://www.wdo.elk.pl/nowenna-i-sobot-po-peregrynacji/152-i-sobota-miesiaca-6-grudnia-2014-r\

4. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczynają się w przyszłą niedzielę II tygodnia Adwentu. 7,8,9 grudnia (niedziela, poniedziałek, wtorek) rekolekcje poprowadzi ks. Przemysław Zamojski.  Msze św. w niedzielę o godz. 8.00, 11.00, 17.00, w poniedziałek 11.00, 17.00 (dla dzieci)  i  18.30 dla młodzieży i pracujących. Proszę zaplanować sobie ten czas, aby można było uczestniczyć i odbyć spowiedź przed świętami. Taca z poniedziałku i wtorku podziękowanie dla rekolekcjonisty.

5. Za tydzień dzisiaj taca przeznaczona jest na wsparcie organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią listu biskupów.

6. W najbliższy piątek I  piątek miesiąca: od rana odwiedzamy chorych. Msza Święta i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17. Adoracja NS od godz. 15.00. Na spowiedź najpóźniej 16.30.  W sobotę I sobota miesiąca od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Również w tym tygodniu opłatki roznosić będzie pani Organistka.

8. Do nabycia: Mały Gość Niedzielny z lampionem.

9.  III  Przegląd Kolęd 11 stycznia . Regulamin znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

11. Po Mszy o 17.00 spotkanie w duchu wspólnoty Gloriosa Trinita.

12.  W czwartą niedzielę adwentu poświęcimy żłóbki pod choinkę przygotowane przez dzieci. Najlepsze otrzymają drobne nagrody.