II Niedziela Adwentu – 7 grudnia 2014 r.

1.  Rekolekcje w naszej parafii i możliwość spowiedzi 8 -9 grudnia  (poniedziałek, wtorek) rekolekcje poprowadzi ks. Przemysław Zamojski.  Msze św. w poniedziałek (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)  11.00 (odp. Róża św. Jana Pawła II), 17.00 (dla dzieci)  i  18.30 (odp. młodzież bierzmowana) dla młodzieży i pracujących. Zaplanować sobie ten czas, aby można było uczestniczyć i odbyć spowiedź przed świętami. Taca z poniedziałku i wtorku podziękowanie dla rekolekcjonisty.

2. Zapraszam serdecznie na Msze Św. Roratnie o godz. 17.00 szczególnie dla dzieci z lampionami, ale i dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę Adwentu (dla dzieci są wyklejanki). Zapraszamy wszystkich na te szczególne Msze św.

Msze roratnie:

Wyklejanki dla dzieci:

7.XII-niedziela x 2 sztuk
8.XII-  poniedziałek x2sztuk rekolekcje
9.XII- wtorek  -rekolekcje x 2 sztuk
10.XII- środa  –
14.XII- niedziela
15.XII- poniedziałek x2sztuk
17.XII- środa
21.XII-niedziela
22.XII- poniedziałek
24.XII-środa  – 2 sztuk  godz. 8.00 Zakończenie

3. Dzisiaj taca przeznaczona jest na wsparcie organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią listu biskupów. Po Mszy do puszki ofiary na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

4.  Również w tym tygodniu opłatki roznosić będzie pani Organistka. Dzisiaj po południu: ul. św. Wojciecha, Dominika Savio

5. Do nabycia: Mały Gość Niedzielny z lampionem oraz Martyria oraz świece na stół wigilijny 6 zł.

6.   Po Mszy o 17.00 spotkanie w duchu wspólnoty Gloriosa Trinita.

7. Szukamy chętnych do pomocy w Parafialnym Zespole Caritas.  Serdecznie proszę o zgłoszenie się w zakrystii.