Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata- 23 listopada

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. Święto patronalne Akcji Katolickiej.
    Akcja Katolicka jest stowarzyszeniem katolików świeckich. Jej celem jest m.in. pogłębianie formacji chrześcijańskiej, przenikanie wartościami ewangelicznymi życia społecznego, kształcenie działaczy katolickich i wychowywanie ich do aktywności w życiu publicznym. Chętnych zachęcam do tej wspólnoty.
  2. Za tydzień rozpoczynamy adwent. Pierwsza niedziela adwentu. Taca na ogrzewanie świątyni. Również w tym tygodniu Pani organistka będzie roznosić opłatki. Zebrane przy tej okazji ofiary będą: wyrazem wdzięczności za Jej posługę w naszej parafii oraz wsparciem bieżących wydatków parafii. Proszę o życzliwe przyjęcie. Dzisiaj po południu: ul. Wielkanocna 8, 10, w tygodniu ul. Matki Teresy z Kalkuty 3,5,7. Sobota  przedpołudniem: ul. Baranki, Zimowa, Wiosenna, Letnia, Spacerowa, Jesienna, Maternika.
  3. Bóg zapłać za ofiarowane kwiatów do naszej kaplicy.
  4. Złożyliśmy dokumentację na budowę przedszkola katolickiego czekamy na stosowne pozwolenia. Jak dało się zauważyć przenieśliśmy ogrodzenie na granice od strony szpitala.
  5. Parafia pw. św. Aleksandra w Suwałkach złożyła ofiarę na rzecz naszej młodej parafii na budowę w kwocie 7 000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dzisiaj po zakończeniu Mszy św. o godz. 17.00 – adoracja ze wspólnotą Gloriosa Trinita.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy ze wspólnoty śwp. Jan Szarneckiego w jego intencji: Wieczny odpoczynek.