I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

1. Za tydzień w 2 niedzielę Wielkiego Postu w kościele w Polsce przypada Niedziela Ad Gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. W tym dniu również po mszy św. zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. W piątek o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a na Gorzkie Żale w niedzielę również o godz. 16.30.

3. W każdy czwartek Wielkiego Postu ZAPRASZAMY od godz. 16.00 do ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU na tzw. Godzinę Świętą.

4.W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra, Apostoła w Rzymie.

5.Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

6.Zapraszam w najbliższą sobotę na wyjazd parafialny w sobotę 24 lutego do Warszawy: na Stadionie Narodowym zwiedzimy Kaplice Sykstyńską ok. 100 minut. Odwiedzimy też kościół na Żoliborzu – Grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki, oraz kościół sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie, Muzeum Bitwy Warszawskiej i Jana Pawła II.  Koszt całościowy 160 zł. Wyjazd godz. 7.00. Powrót 16.00.

7. Prywatne Liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza w swoje progi: dni otwarte 2 marca i 6 kwietnia. Plakat w kruchcie.

8. 24 lutego w sobotę o godz. 11.00 przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Armii Krajowej różaniec w obronie życia dzieci nienarodzonych a zagrożonych aborcją.