Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

I Niedziela Wielkiego Postu – 9 marca 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny. Pismo Biskupa Mazura.

2. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16:30.
  • Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16:30.
    Szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej z rodzicami.

3. Z okazji I rocznicy istnienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Apostołowie Pana” zapraszamy wszystkich wiernych, w szczególności tych, którzy chcą prosić Boga dla siebie czy bliskich o łaskę uzdrowienia, na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie oraz adorację Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczył Ks. Przemysław Zamojski w dniu 12 marca (środa) o godz. 19.00.

4.  Zachęcam do nabycia „Martyrii”, w aktualnym numerze jest artykuł z wizytą w naszej parafii. Znajdziemy ciekawe zdjęcia z życia parafii. Jest to dla nas numer specjalny. Możliwość  nabycia książki „Złota legenda znad jezior i lasów” ks. dra Jana Skorupskiego.

5.  Jutro w poniedziałek o 17.00 kolejny III dzień Nowenny do Jana Pawła II. Zapraszam do udziału.

6. Za tydzień na Mszach będziemy gościć młodzież z Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, która przygotuje oprawę Mszy Św. Po Mszach natomiast młodzież zbierze do puszki ofiary na wsparcie wyjazdu młodzieży na kanonizację JP II.

7. Za tydzień przypada 16 dzień miesiąca marca, gościmy w parafii ks. dra hab. Jerzego Sikorę – redaktora naczelnego Martyrii. Wygłosi do nas Słowo Boże. Serdecznie zapraszam na Mszę o godz. 17.00

8. Caritas organizuje zbiórkę żywności na rzecz najuboższych z naszej parafii (np. przychodząc na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej możemy zabrać ze sobą nasz dar). Dzisiaj spotkanie o godz 18.00 członków Caritas oraz osób chętnych do współpracy. Zapraszam serdecznie.