IV NIEDZIELA WIELKANOCNA- NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA- 26 kwietnia 2015r.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek 1 maja w święto św. Józefa robotnika u nas szczególna uroczystość o godz. 17.00 – wmurowanie kamienia węgielnego pod budujące się przedszkole katolickie. Wmurowania dokona bp. Jerzy Mazur. Przybądźmy licznie, aby uczestniczyć. Od godz. 16.00 przed Mszą będzie wystawiona w kruchcie lista na której będzie można złożyć swój podpis pod dekretem upamiętniającym wmurowanie kamienia węgielnego. Przybądźmy tego dnia szybciej do świątyni. Po Mszy zostanie włożony kamień z Wadowic miejsca gdzie bawił się i dorastał św. Jan Paweł II jako Lolek. Chcemy by nasze dzieci również w naszym przedszkolu w radości bawiły się i dorastały na miarę naszego Patrona. Tego dnia post nie obowiązuje.
Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu uroczystości zwłaszcza radnych parafialnych oraz inne wspólnoty działające w parafii. Radnych zapraszam do podpisu.

2.Bp. Jerzy Mazur ofiarował na budowę przedszkola 10 000 zł.  Składamy serdeczne Bóg zapłać (wcześniej na projekty również otrzymaliśmy 10 000 zł).

3. Pierwsza Sobota miesiąca i uroczystość Matki Bożej Królowej Polskie przeniesiona jest na 2 maja. Msze święte o godz. 8.00 i 17.00.

4. Od 1 maja nabożeństwo majowe każdego dnia o godz. 16.30

5. Za tydzień zbiórka do puszek na Siostry Karmelitanki.

6. Po Mszy świętej  spotkanie dzieci, które chcą za tydzień zagrać w scence o rodzinie. Proszę o podejście do pani Asi.