Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

II Niedziela zwykła – 19 stycznia 2014

  1. Wczoraj rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy w naszych modlitwach.
  2. Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Pruskiej ofiarowała 590 zł na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać. Pamiętajmy o ofiarodawcach w modlitwie.
  3. Przypominam kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30 w tygodniu oprócz soboty (9.00). Bóg zapłać za okazywaną życzliwość przy kolędzie (dzielenie się radościami i smutkami). Przy tej okazji składane ofiary na K-ł i dla kapłana. Zachęcam do zarezerwowania jednej Mszy świętej od rodziny.
  4. 28 stycznia we wtorek w I tygodniu ferii organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej, Grajewskiej Izby Historycznej oraz Nadleśnictwa Rajgród dla ministrantów, scholi, wszystkich dzieci z rodzicami, opiekunami (do klasy drugiej proszę z rodzicem lub opiekunem). Będzie ciepła kiełbaska. Wyjazd 9.00 powrót ok.15.00. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Serdecznie zapraszamy do nowej Róży Różańcowej. Zbieramy chętnych.
  6. Rekolekcje małżeńskie w Orzyszu zachęcam.
  7. ks. Kan Jan Skorupski z parafii św. Jana Ap. i Ew. napisał książkę „Złota legenda znad polskich jezior i lasów” o naszych terenach(…) Wydało wydawnictwo Jedność. Zachęcam do przeczytania. Przez internet można sobie sprowadzić. http://gloria24.pl/zlota-legenda-znad-polskich-jezior-i-lasow
  8. Pociągiem na kanonizację http://www.koltur.pl/
  9. Jutro 20 stycznia o godz. 13. 00 Msza św. w intencji szczęśliwego przebiegu operacji Wiktorii Długołęckiej.