Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Ogłoszenia na Uroczystość Chrztu Pańskiego 12.01.2014

  1. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Bożego Narodzenia. Kolędy wg tradycji śpiewamy do Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Bóg zapłać za ufundowanie i zamontowanie lamp ewakuacyjnych w naszej kaplicy p. Wiesławowi Buczko.
  3. W tym tygodniu zaczniemy montować hydrant w kaplicy.
  4. Przypominam kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30 w tygodniu oprócz soboty (9.00)
  5. W tym tygodniu 16 stycznia przypada w czwartek Msza za Ojczyznę odbędzie się zwyczajem na 17.00. Kazanie wygłosi ks. dr. Stanisław Jóźwiak Ojciec Duchowny WSD w Ełk. Zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, członków wspólnot parafii. Osób, którym bliski jest los naszej Ojczyzny.
  6. Zbliżają się ferie planujemy. Harcerze jadą na Zimowisko do Trzciannego. Dla ministrantów, scholi, dzieci planujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej, Grajewskiej Izby Historycznej oraz Nadleśnictwa Rajgród. Za tydzień szczegóły.