Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2014r.

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie naszej świątyni. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. W sobotę obchodzimy I sobotę miesiąca od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.
 3. Przypominam, iż trwa jeszcze wizyta duszpasterska w naszej parafii. W tygodniu kolędę rozpoczynam od godz. 15.30. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego Kościoła i na kolędę. Rodziny, w których z różnych przyczyn nie było kolędy, zachęcam do umówienia się na wizytę duszpasterską telefonicznie w dogodnym terminie.
 4. Za tydzień w niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Czcimy Chrystusa Pana – Światłość świata. W tym dniu przynosimy do poświęcenie świece gromniczne. Można nabyć taką świecę po Mszy św. Jest to również dzień życia konsekrowanego, dlatego puszka za tydzień przeznaczona zostanie na potrzeby sióstr klauzurowych.
 5. Za tydzień podsumowanie kolędy.
 6. 28 stycznia we wtorek w I tygodniu ferii organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej, Grajewskiej Izby Historycznej oraz Nadleśnictwa Rajgród dla ministrantów, scholi, wszystkich dzieci z rodzicami, opiekunami (do klasy drugiej proszę z rodzicem lub opiekunem). Będzie ciepła kiełbaska. Wyjazd 9.00 powrót ok. 15.00. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona. Spiszmy się.
 7. Serdecznie zapraszamy do nowej Róży Różańcowej. Zbieramy chętnych.
 8. Są jeszcze miejsca na rekolekcje małżeńskie w Orzyszu – zachęcam do uczestnictwa. Rekolekcje odbędą się w dniach 6-9. II.2014 r. Więcej informacji na stronie: www.rrn.elk.pl
 9. Porządek kolędy w najbliższych dniach:
  • 26 stycznia (niedziela) ul. Maternika, Letnia, Spacerowa, Zimowa.
  • 27 stycznia (poniedziałek) ul. JP 21 (1-47)
  • 27 stycznia (poniedziałek) ul. JP 21 (48-92)
  • 29 stycznia (środa) ul. JP 19 (1-44)
  • 29 stycznia (środa) ul. JP 19 (45-89)