Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 r.

1.Zapraszamy od 1 stycznia do 2 lutego na rekolekcje: ,, 33 dni, które mogą zmienić wszystko” zakończone Aktem oddania życia Panu Jezusowi przez pośrednictwo Maryi. Rekolekcje przeznaczone dla wszystkich. Jedyny warunek to chcieć. Będzie można po raz pierwszy lub po raz kolejny zawierzyć się Maryi. Spotkania będą odbywały się codziennie przed Mszą Świętą o godzinie 16.30. Można także uczestniczyć zdalnie korzystając ze strony internetowej oddanie33.pl. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w kruchcie.

2. Bóg zapłać naszym parafianom rodzinie Dziądziak za ofiarowanie choinek do Naszego Katolickiego Przedszkola i parafii. Kto by chciał nabyć choinkę do domu szczegóły na plakacie w kruchcie.

3.Za tydzień III niedziela miesiąca spotkanie młodzieży bierzmowanej po Mszy św. o godz. 11.30.

4.W tym roku planujemy Pasterki w Boże Narodzenie o godz. 21.00 (zwłaszcza dla małżeństw z dziećmi i 22.30 dla osób starszych. Od godz. 20.30 zapraszam do śpiewu kolęd w kaplicy.

5.Zaproszenie na film „Nędzarz i madame” w Ełckim Centrum Kultury. „Nędzarz i madame” ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta. Terminy seansów:  18 grudnia, godz. 13.30, 19 grudnia. godz. 13.00, 20 grudnia, godz. 19.30.

6.Do radnych parafialnych proszę zgłaszać propozycje formy kolędy w tym roku.

7.W najbliższą sobotę pani Organistka z opłatkami odwiedzi mieszkańców ulicy: św. Wojciecha, św. Dominika Savio, św. Franciszka. Także, po Mszy św. można zgłosić się do Pani Organistki po opłatki.

5.W tygodniu dzieci i młodzież lub rodzinnie mogą własnoręcznie wykonać kartkę świąteczną bożonarodzeniową z życzeniami na święta dla żołnierzy i funkcjonariuszy SG. Kartki w Wigilię zostaną dostarczone do pełniących służbę na granicy. Przez tydzień czyli do następnej niedzieli należy dostarczyć taką kartkę do zakrystii.