Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021 r.

1.W tym roku Pasterki w Boże Narodzenie 24 XII o godz. 21.00 (zwłaszcza dla małżeństw z dziećmi i  22.30 dla osób starszych. Od godz. 20.30 zapraszam do śpiewu kolęd w kaplicy. Następne Msze św. w pierwszy dzień Bożego Narodzenia o godz. 10.00  i o 11.30, 17.00. (Nie będzie o godz. 8.00).

 2.Chętnych do spowiedzi przed Bożym Narodzeniem zapraszam w tygodniu pół godziny przed Mszą św. wieczorną o 16.30.

3.We wtorek po Mszy św. wieczornej dekorowanie choinek w świątyni zapraszam

serdecznie wszystkich chętnych.  W tym czasie żłóbek i dekoracje przygotowuje Akcja Katolicka.

4.Zapraszamy od 1 stycznia do 2 lutego na rekolekcje: ,, 33 dni, które mogą zmienić wszystko” zakończone Aktem oddania życia Panu Jezusowi przez pośrednictwo Maryi. Spotkania będą odbywały się codziennie przed Mszą Świętą o godzinie 16.30. Można także uczestniczyć zdalnie korzystając ze strony internetowej oddanie33.pl. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w kruchcie.

5.Harcerze po Mszach św. rozprowadzają sianko pod obrus na stół wigilijny. Starajmy się kultywować tą piękna tradycję.

6.Zaproszenie na film „Nędzarz i madame” w Ełckim Centrum Kultury. Terminy seansów:  19 grudnia. godz. 13.00, 20 grudnia, godz. 19.30.

7.Pani Organistka zakończyła roznoszenie opłatków. Bóg zapłać za okazana życzliwość. Kto jeszcze niema można po Mszy św. Ofiary zebrane przeznaczone jako wyraz wdzięczności Pani organistce i w drugiej części na Kościół.

8.Mamy w altance szopkę Bożonarodzeniową zapraszam z dziećmi zwłaszcza w Boże Narodzenie. Dziś zachęcam do naszegoMarszu Trzech Króli 6 stycznia 2022 r. Dzieci niech przebiorą się za pastuszków.

9.Podczas Wigilii rodzinnej, niech nie zabraknie fragmentu Pisma Świętego Narodzeniu Jezusa, kolęd , łamania się opłatkiem i życzeń, potraw wigilijnych.