Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024 r.

1.Dzisiaj światowy dzień chorych na trąd. Pamiętajmy w modlitwie o chorych i tych którzy niosą takim osobom pomoc.

 

2. Pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań pod przewodnictwem Odnowy w Duchu Świętym” Apostołowie Pana”.

3. W najbliższy piątek 2 lutego przypada Ofiarowanie Pańskie – Światowy dzień życia konsekrowanego. Taca na fundusz zakonów kontemplacyjnych. Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy świętej wieczornej. Spowiedź od godz. 16.15 pamiętajmy. Zakończenie 33 dniowych rekolekcji.

4.W dniu 2 lutego kończymy tradycyjnie śpiew kolęd.

5. Pierwsza sobota miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i nabożeństwo pierwszosobotnie. W tym dniu 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażej patrona chorych na gardło, zapraszam na Mszę św. o 17.00 na zakończenie błogosławieństwo świecami św. Błażeja.

6. Gloriosa Trynita zaprasza serdecznie na Seminarium nowego życia w Trójcy świętej, które rozpocznie się 8 lutego 2024 r. w sąsiedniej parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie. Spotkanie w kolejne 6 czwartków tygodnia.