Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2024 r.

1. Jutro 5 lutego wspomnienie św. Agata. Możliwość poświęcenia chleba św. Agaty zwłaszcza dla osób chorych po Mszy św. o 17.00.

2. W niedzielę za ty dzień 11 lutego przypada dzień chorego. Namaszczenie chorych będzie po Mszy św. o godz. 8.00 . Zapraszam wszystkich chorych do przyjęcia sakramentu chorych, który jest sakramentem uzdrowienia.

3. Siostry Matki Bożej Miłosierdzia z Ełku serdecznie zapraszają na nowy rok formacji w duchu miłosierdzia. Spotkanie odbędzie się 22 lutego (czwartek ) o godzinie 17:30 w kaplicy pw Miłosierdzia Bożego przy ul. Szczęsnego 5 w Ełku. Spotkanie poprowadzi ks. Ryszard Sawicki. Program: konferencja , adoracja, msza święta i poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.