Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IX Niedziela Zwykła-29 maja 2016 r.

1. Za tydzień w niedzielę przybędzie do naszej parafii Michalita, który będzie głosił kazania jako przygotowanie do peregrynacji figury św. Michała Archanioła.

Jako przygotowanie do peregrynacji po Mszy św:
31 maja (wtorek) – 7 czerwca nowenna do św. Michała Archanioła.

2. Bóg zapłać zaangażowanym w dekoracje i przygotowanie ołtarza na Procesję Bożego Ciała: Wiesławowi Buczko, Januszowi Bondziul, Andrzejowi i Mateuszowi Glińskim, Mariuszowi i Bożenie Laskowskim, Jolancie Waszkiewicz, Wiesławowi Abryckiemu, Katarzynie i Marcinowi Żywno, Markowi Klukiewiczowi, Michałowi Jurek oraz tym, którzy czuwali przy ołtarzu.

3. Serdecznie zapraszam całe rodziny na dzisiejszy festyn rodzinny oraz Festiwal Piosenki Rodzinnej.

4. Od 1 czerwca nabożeństwa czerwcowe o godz. 16. 30

5. Dzisiaj gościmy w parafii neoprezbitera ks. Maksymiliana Barwikowskiego, który wygłosi Słowo Boże i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

6. W środę 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Caritas zaprasza wszystkie dzieci z rodzinami na Plac św. Jana Pawła II w Ełku. O godz. 11.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem bp. Jerzego Mazura .

7. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, post nie obowiązuje. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.15.