Niedziela Trójcy Świętej – 22 maja 2016 r.

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych 16.30.

2. Za dwa tygodnie przybędzie na niedzielę Michalita będzie głosił kazania jako przygotowanie do peregrynacji figury św. Michała Archanioła.

Jako przygotowanie do peregryncji:
Litania do św. Michała Archanioła
31 maja – 7 czerwca nowenna do św. Michała Archanioła.

3. Nawiedzenie Katedry Kościoła jubileszowego w środę 25 maja o godz. 15.00 i Msza św. naszej parafii. Zapraszam całą parafię do udziału.

4. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Wilna 4 czerwca w sobotę. Koszt 120 zł w tym obiad. Zapisy w zakrystii i u zelatorek. Serdecznie zapraszam.

5. W najbliższy czwartek 26 maja Uroczystość Bożego Ciała porządek Mszy św. : 8.00, 9.30, 17.00. Msza św. miejska z procesją 11.00 na placu św. Jana Pawła II.
Jako parafia przygotowujemy ołtarzyk 2 podczas procesji miejskiej. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek po Mszy św. 17.30. Może ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do ołtarzyka może to uczynić w zakrystii.

6. Za tydzień 29 maja piękna uroczystość: Piosenka dla rodziny oraz festyn rodzinny. Serdecznie zapraszam do udziału całe rodziny. Proszę zapoznać się z bardzo bogatym programem. Organizujemy festyn wraz z Centrum Finansowym Katarzyna Pipiro.

7. Bóg zapłać panu Antoniemu Rutkowskiemu za pomoc w dosypaniu terenu na plac zabaw. Jesteśmy wdzięczni.

8. Przypominam o możliwości założenia Karty Seniora dla mieszkańców miasta powyżej 60 roku życia.