Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXXIII Niedziela Zwykła – 16 listopada

  1. Za tydzień  obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. Święto patronalne Akcji Katolickiej.
  2. Od wtorku opłatki bożonarodzeniowe roznosić będzie pani organistka Anna Miszkiel. Zebrane przy tej okazji ofiary będą wyrazem wdzięczności za posługę pani organistki w naszej parafii oraz wsparciem bieżących wydatków parafii. Proszę o życzliwe przyjęcie. Od wtorku 18 do 22 XI – Ul. Wielkanocna 2, 2A, 4, 4A, 4B, 6.
  3. W sobotę przypada św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej pani organistce i wszystkich zaangażowanych w śpiew w naszej parafii,  a także tych najmłodszych – scholi dziecięcej.
  4. Za tydzień taca przeznaczona jest na wsparcie organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią listu biskupów.
  5. Bóg zapłać Akcji Katolickiej i wszystkim zaangażowanym w pięknie przygotowaną inscenizację patriotyczną pt. „We Krwi skąpana”, która odbyła się 11 listopada po Mszy o godz. 17.00. Zapraszam do odwiedzenia galerii na stronie internetowej naszej parafii.
  6. Dzisiaj dzień wyborów do władz samorządowych.  Zachęcam do spełnienia obywatelskiego obowiązku i  wzięcia udziału w wyborach.
  7. Po Mszy św. o 17.00 zapraszam na spotkanie z grupą ewangelizacyjną Gloriosa Trinita.