Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XI Niedziela Zwykła –13 czerwca 2021 r.

  1. Fundacja Zdumienie wraz z Katolickim Przedszkolem „U Lolka” serdecznie zaprasza wszystkich Ełczan na Rodzinny Festyn Rycerski pt. „Epoka miecza i krzyża”, który odbędzie się 19 czerwca (sobota). Rozpoczęcie festynu o godzinie 11:00. W programie między innymi pokaz zwyczajów rycerskich, turniej rycerski konny, warsztaty z tańców średniowiecznych, pokaz jazdy konnej akrobatycznej i wiele innych atrakcji. Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy. Czas trwania 3-4 godziny. Będzie możliwość nabycia kiełbaski z ogniska. Wsparli nas : Energoutil, Urząd Miasta w Ełku, Lasy Państwowe.
  2. Podczas trwającego Zebrania Planarnego KEP Księża Biskupi ustalili, że od 20 czerwca br. nie obowiązuje już dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Eucharystii w niedziele i dni świąteczne.
  3. W najbliższy czwartek 17 czerwca zapraszam na Msze św. 18.30. Przybędą do parafii relikwie bł. Carlo Acutisa. Msza św. z kazaniem okolicznościowym i po Mszy czuwaniem. Zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania, poszczególnych członków wspólnot i wszystkich chętnych. Jest to jeden z najmłodszych błogosławionych ogłoszony przez papieża Franciszka. Jego słynne słowa: Eucharystia Moja autostrada do nieba. W życiorysie błogosławionego jest wątek również polski. Zapraszam.
  4. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary złożone w minionym czasie na cele wspólnoty parafialnej, utrzymanie świątyni i prowadzone inwestycje.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy.