Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XIII Niedziela Zwykła-27 czerwca 2021 r.

  1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.30. Zadbajmy o to, byśmy choć raz rodzinnie stanęli przed obliczem Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.
  2. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.30 odbędzie się powołanie Chorągwi Zakonu Rycerzy Świętego Jana Pawła II przy naszej parafii. Zapraszam zwłaszcza rodziny nowych rycerzy. Na Uroczystość przybędą rycerze Jana Pawła II z Warszawy, Grajewa, Suwałk i Augustowa. Mszy św. będzie przewodniczył bp. Jerzy Mazur.
  3. Zachęcam rodzinnie jeśli ktoś miałby ochotę skorzystać z altanki na ognisko, piknik wakacyjny z dziećmi śmiało można korzystać.
  4. W każdy wtorek modlimy się o 17.00 i jest nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II . Dodatkowa zachęcam po Mszy św. można indywidualnie czy też rodzinnie odwiedzić naszą „ Izbę Pamięci wizyty św. Jana Pawła II w Ełku.
  5. Zachęcamy, by zaopatrzyć się w prasę.
  6. Przypominam, że dziś po Mszach św. możemy złożyć ofiary na rzecz budowy kościoła na Ukrainie.
  7. 29 czerwca we wtorek obchodzimy Uroczystość Świętego Piotra i Pawła. Msze św. godz. 7.30 i 17.00. Ofiary złożone w tym dniu są przeznaczone na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o ks. dr. Pawle Makarewiczu – Oficjale Sądu Biskupiego, który wspiera naszą parafię posługą kapłańską. Pamiętajmy także o diakonie Pawle Jewdokimowie, życząc umocnienia w powołaniu i kapłaństwa.