XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Apostołowie Pana zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę 07 lipca przed Mszą Św. na godzinę 16.00. Podczas adoracji Nabożeństwo do Przeczystego serca Św. Józefa.
  2. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii.
  3. Dziś pierwsza niedziela lipca. Po mszy św. o godz.  00 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  4. W sobotę, 10 lipca, w Lipsku uroczystości odpustowe ku czci bł. Marianny Biernackiej. Główna msza św. o godz. 11.00. Zaproszone są szczególnie teściowe, ale również całe rodziny i Koła Gospodyń Wiejskich.
  5. Zbliżają się dni, w których wspominać będziemy dramat Obławy Augustowskiej.Diecezjalne obchody będą miały miejsce  w Gibach 18 lipca.
  6. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie i potrzeby naszej wspólnoty.
  7. Jest nowy, wakacyjny numer Martyrii, naszego pisma diecezjalnego