Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XIX Niedziela Zwykła -8 sierpnia 2021 r.

  1. Pamiętajmy sierpień jest to czas abstynencji od alkoholu, by dać świadectwo życia w wolności i wspierać tych, którzy żyć w trzeźwości nie potrafią.
  2. W sobotę, 14 sierpnia, odbędzie się w Studzienicznej Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości. Rozpoczęcie o 10.00, msza św. o 11.00.
  3. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W polskiej tradycji z tą uroczystością jest związany obrzęd błogosławienia ziół, kwiatów, warzyw, zbóż, dlatego przynosimy je na msze św. Chcemy w ten sposób uwielbić Boga i podziękować Mu za to, że troszczy się o nas.
  4. WStudzienicznej, 15 sierpnia nabożeństwo Różaniec na wodzie. Msza św. na wyspie u Matki Bożej o 18.00, potem nabożeństwo.
  5. 15 sierpnia przypadnie 101. rocznica zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., zwanej Cudem nad Wisłą, która zmieniła bieg historii naszej Ojczyzny.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie i potrzeby naszej parafii. II niedziela miesiąca dzisiejsza taca na dokończenie budowy Domu Parafialnego. Bóg zapłać.
  7. W tygodniu pożegnaliśmy: śp. Tadeusza Gołaszewskiego, śp. Marcina Przygodzińskiego, w diecezji ks. Arkadiusza Pietuszewskiego. Wieczny odpoczynek…
  8. Bóg zapłać Apoloni i Witoldowi Laskowskim za piękną i ofiarną troskę o kwiaty na zewnątrz świątyni. Efekt jest widoczny.