Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 r.

  1. W dniu dzisiejszym po Mszach świętych zachęcam, aby wesprzeć leczenie Nikosia Wasilewskiego, chłopczyka chorego na SMA 1. Pamiętajmy także o wsparciu modlitewnym
  2. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii.
  3. Dziś 1 sierpnia przypada  77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy zginęli walcząc o wolność Ojczyzny. Czy nie zbyt mało troszczymy się o jej wolność w dzisiejszych czasach.
  4. Po mszy św. o godz.  00 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  5. W tygodniu odszedł do Pana znany dla wielu radny miejski Marcin Przygodziński (l.41) , a w wypadku samochodowym zginął ks. Arkadiusz Pietuszewski l. 50 (kapłan diecezji ełckiej, wieloletni proboszcz w Studzienicznej) polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych prosząc o dar nieba. Wieczny odpoczynek……
  6. W dniach tak od 6 do 15 sierpnia można skorzystać rodzinnie z dziećmi z noclegu na Bazie „Orle gniazdo” w domkach, czy też w swoich namiotach. Jest woda zimna, toalety, stołówka, lodówka, wyżywienie we własnym zakresie. Niedaleko wyjście na jezioro Rajgrodzkie. Jeśli ktoś nie ma działki to naprawdę może być atrakcja zwłaszcza dla dzieci. Nawet na jedną noc. Koszt symbolicznie: 10 zł osobo/dzień.
  7. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie i potrzeby naszej wspólnoty.
  8. Chętnych po Mszach świętych zapraszam do zwiedzania Izby Pamięci wizyty św. Jana Pawła II w Ełku.