Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XVI Niedziela Zwykła – 22 lipca 2023 r.

1. W tym tygodniu patronują nam: Poniedziałek, 24 lipca – św. Kinga (1234-1292), córka króla węgierskiego Beli IV, żona polskiego księcia Władysława Wstydliwego, która po śmierci męża wstąpiła do zakonu klarysek i dalsze swoje życie poświęciła dla ubogich; kanonizował ją św. Jan Paweł II w 1999 roku (wspomnienie obowiązkowe). Środa, 26 lipca – św. św. Joachim i Anna, rodzice Najświętszej Maryi Panny (wspomnienie obowiązkowe). Sobota, 29 lipca – św. św. Marta, Maria i Łazarz, przyjaciele Pana Jezusa z Betanii (wspomnienie obowiązkowe).
2. Z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy świętej przed kościołem błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
3. W piątek 28 lipca rusza z Ełku Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Około godziny 7. 50 będzie przechodziła ul. Grajewską i Baranki na terenie naszej parafii możemy przynajmniej przez krótki odcinek potowarzyszyć.