Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2023 r

1. Informujemy, że Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, Biskup Ełcki, przyłącza się do Apelu Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i prosi, aby w ramach Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią modlić się w intencji poszkodowanych a przed kościołem zorganizować zbiórkę ofiar do puszek na ten cel.

2. W sobotę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej porządek Mszy św. 7.15 i 17.00.

3. Za tydzień 27 sierpnia o godz. 9.00 z placu przykatedralnego rusza piesza pielgrzymka z Ełku do Grabnika. Zapraszamy do udziału.

4. Siostry Karmelitanki zapraszają 26 sierpnia o godz. 18.00 na słuchanie Rękopisu B z „Dziejów Duszy” św. Tereski od Dzieciątka Jezus. W dniach 1-3 września siostry zapraszają na rekolekcje dla rozeznających powołanie.

5. W dniu wczorajszym naszą bazę harcerską odwiedził minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek. Duszpasterska Baza harcerska „Orle gniazdo” obchodzi 20 lecie istnienia. Główne uroczystości 28 sierpnia od godz. 15.00. Głównej Mszy św. o 16.30 będzie przewodniczył bp. Jerzy Mazu zapraszam wszystkich chętnych i komu znana jest baza na uroczystości .