Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXI Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2023 r.

1. Duszpasterska Baza harcerska „Orle gniazdo” obchodzi XX lecie istnienia. Główne uroczystości jutro 28 sierpnia. Godz. 15.00 uroczysty apel, Mszy św. o 16.30 pod przewodnictwem bp. Jerzego Mazura. Zapraszam wszystkich chętnych i komu znana jest baza na uroczystości.

2. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszam dzieci i młodzież do spowiedzi świętej z racji kończących się wakacji i rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego. Od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Od 16.15 możliwość spowiedzi świętej.

3. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego za tydzień 3 września o godzinie 10.00. Zapraszam wszystkie dzieci z rodzicami, również z naszego katolickiego przedszkola „U Lolka”. Przed Mszą św. o godz. 9.45 odbędzie się koncert Katarzyny Szkatuły – flecistki z towarzyszeniem organów.

4. Za tydzień będzie można pobrać deklaracje w celu zapisania się na przygotowania do I Komunii Świętej (klasy III) oraz do sakramentu bierzmowania (klasy 8). Deklaracje składamy po Mszy św. niedzielnej w zakrystii z rodzicami. Pierwsze spotkanie dzieci do I Komunii i rodziców 17 września po Mszy św. o 10.00. Pierwsze spotkanie młodzieży do sakramentu bierzmowania i rodziców po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Siostry Karmelitanki zapraszają w dniach 1-3 września siostry zapraszają na rekolekcje dla rozeznających powołanie.

5. Harcerze zapraszają na piknik harcerski dzieci, młodzież, rodziców. Wszystkich chętnych. 2 września w sobotę od godz. 12.00 do 16.00. Wiele atrakcji czeka na uczestników. Szczegóły na plakacie w kruchcie.