XXI Niedziela Zwykła – 24 sierpnia

1.  We wtorek 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Porządek Mszy świętych: 8.00 i 17.00.

2. 27 sierpnia w środę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Akcji Katolickiej i chętnych pomóc  w organizowaniu festynu rodzinno- patriotycznego 31 sierpnia w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

3. Za tydzień festyn rodzinno – patriotyczny. Zapraszam do udziału całymi rodzinami razem z dziećmi. Program: Msza św. godz. 11.00 ,konkurs patriotyczny: historyczny, plastyczny dla dzieci, pieśni patriotycznej – zgłaszamy się do p. Mariusza Laskowskiego i Pani Organistki. Planowane: ognisko, kiełbaska, ciasta po 2 zł , dmuchawce, przedstawienie pamiątek rodzinnych historyczno – patriotycznych. Zachęcam, aby zgłosić do zakrystii chęć upieczenia ciasta.

4. Przypominam 6 września w sobotę rajd rowerowy Szlakiem Papieskim z Ełku do Rajgrodu. Zapisy w zakrystii. Msza św.  O 8.00  i po 9.00 ruszamy. Koszt 25 zł.

5. Zachęcam do udziału 13 września w  pielgrzymce autokarowej do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej organizowane przez Różę Różańcowe. Zachęcam do udziału.

6. Anonimowy ofiarodawca przeznaczył 1000 zł na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za ofiarę.