XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2023 r.

1. Zachęcam do przeczytania relacji ze strony internetowej diecezji i obejrzenia zdjęć z uroczystości XX lecia Duszpasterskiej Bazy harcerskiej „Orle gniazdo” z 28 sierpnia.

2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca Odnowa w Duchu Świętem „Apostołowie Pana” zaprasza na adorację do godz. 16.00 , Mszę św. o godz. 17.00 i pierwsze spotkanie.

4. W dniu dzisiejszym przed Mszą św. o godz. 9.45 odbędzie się koncert Katarzyny Szkatuły – flecistki z towarzyszeniem organów.

4. Do odebrania w zakrystii są deklaracje w celu zapisania się na przygotowania do I Komunii Świętej (klasy III) oraz do sakramentu bierzmowania (klasy 8). Deklaracje składamy po Mszy św. niedzielnej w zakrystii z rodzicami. Pierwsze spotkanie dzieci do I Komunii i rodziców 17 września po Mszy św. o 10.00. Pierwsze spotkanie młodzieży do sakramentu bierzmowania i rodziców po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Gratulujemy pięknego wczorajszego pikniku, zwłaszcza Fundacji „Horyzonty” i wszystkim harcerzom.

5. W tym tygodniu w piątek Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) porządek Mszy św. godz. 7.15 i 17.00.

6. Za tydzień 10 września 2023 r. beatyfikacja rodziny Ulmów z Markowej, postarajmy się śledzić uroczystości i towarzyszyć duchowo. Z delegacją harcerską planujemy uczestniczyć w beatyfikacji.