Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA -29 sierpnia 2021r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam szczególnie młodzież i dzieci do przystąpienia do sakramenty pokuty w I piątek miesiąca na rozpoczęcie roku szkolnego. W I piątek i I sobotę od godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.

2. 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego oraz 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msze św. 7.15 i 17.00.

3. Dzieci i młodzież, zwłaszcza bierzmowaną zapraszam 1 września na Mszę świętą na godzinę 17.00. Uwaga po Mszy św. spotkanie młodzieży bierzmowanej.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Apostołowie Pana zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie modlitewne w czwartek 2 września po Mszy Św. na 17.00

5. Za tydzień wspólnota GloroiosaTrynita zaprasza na Mszę świętą i adorację NS w duchu wspólnoty. ( będzie założyciel wspólnoty ks. Andrzej Święciński).

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 kolejne spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem.

7. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 10.00 poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów, zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej w tym roku katechetycznym- szkolnym.

8.Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie i potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać. Mamy podziękowanie ofiarodawcom , którzy wsparli finansowo zbiórkę Nikosia. Zebrano 876 zł.

9.Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Torunia Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II na „Dziękczynienie w rodzinie” 4 września 2021 r. Koszt 90 zł. Szczegóły na plakacie

10.W niedzielę gościliśmy w naszej parafii Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia. Członek Wspólnoty, Pan Andrzej Moszczyński z Zielonej Góry podzielili się z nami świadectwem nawrócenia i doświadczeniem żywej obecności Maryi w swoim życiu i życiu swojej rodziny.Przy okazji można nabyć „Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, wydany z inicjatywy Męskiej Wspólnoty Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.