XXV Niedziela Zwykła- 24 września 2023r.

1. W poniedziałek 17.00 Msza św. po Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym „Apostołowie Pana”. We wtorek Msza św. o godz. 18.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu zaprasza Gloriosa Trynita.
  2. Nasz katechetka Pani Wiola Zakrzewska zbiera dzieci do Podwórkowego Kółka Różańcowego . Zachęcam bardzo serdecznie dzieci , także przez rodziców.
  3. W piątek będzie liturgiczne wspomnienie Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Za tydzień, w niedzielę, po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie Domu Samotnej Matki.
  5. Dalej trwają zapisy osób, które chcą w tym roku szkolnym przygotować się i przystąpić do Komunii Świętej i Bierzmowania. Można się zgłaszać po deklaracje do zakrystii. Wypełnioną deklarację należy złożyć do końca września w kancelarii parafialnej.
  6. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 poświęcenie różańców dla dzieci.
  7. 28 września w czwartek odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego przy krzyżu przed kaplicą. Zapraszam serdecznie w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćko spowiednika św. Faustyny.