Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 września

1. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie od września odprawiana będzie w każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 19.00. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich zarówno na Mszę Świętą  w najbliższy czwartek 10 września, jak również w pozostałe czwartki miesiąca na spotkania modlitewne o godzinie 19.00. 2 Poświęcenie tornistrów uczniów (zwłaszcza  klas I) odbędzie się o godz. 11.00. 3. 8 września we wtorek przypada  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej) Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. 4. Pierwsze spotkanie po wakacjach kandydatów do bierzmowania z rodzicami – 6 września po Mszy św. o 17.00. 5. Spotkanie rodziców dzieci przystępujących do I Komunii świętej w tym roku szkolnym-  13 września po Mszy św. o godz. 11.00. 6. Za tydzień taca przeznaczona będzie  na budowę przedszkola,  wykończenie góry – dużej sali parafialnej. 7.  Uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola ” U Lolka” odbędzie się 2 października 2015 r. we wspomnienie Aniołów Stróżów. Spotkanie Rady Parafialnej w najbliższą środę o godz. 18.00. 8. Jest parę wolnych miejsc na pielgrzymkę do Portugalii, Hiszpanii i Francji (Paryż, Lourdes, Fatima, Santiago de Compostela, w dniach 28.IX. do 8.X  koszt 3680 zł. Zgłaszamy się do Ks. Krzysztofa Gieglisa. 9. Na stronie internetowej  przedszkola znajdują się zdjęcia z dni adaptacyjnych w naszym przedszkolu. Mamy 30 przedszkolaków.  W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11.00 w sposób szczególny będziemy modlili się w intencji naszego katolickiego przedszkola: dzieci i rodziców,  nauczycieli, pracowników przedszkola 10. Zachęcam do nabycia Martyrii.